Antimeloun 26.01.2012:
Zpravodajský server Antimeloun, zaměřený na odhalování ekoteroristických zločinů a zelených manipulací, vyhlásil třetí ročník ankety Meloun roku. V hlasování čtenářů uspěli za rok 2011 tito melouni (navrchu zelení, uvnitř rudí):

Třetí ročník Melouna roku vyhlášen!

Uveřejněno dne 26 ledna 2012 v 13:25

 

Zpravodajský server Antimeloun, zaměřený na odhalování ekoteroristických zločinů a zelených manipulací, vyhlásil třetí ročník ankety Meloun roku. V hlasování čtenářů uspěli za rok 2011 tito melouni (navrchu zelení, uvnitř rudí):

 

Největší zelený zločinec:

1.    Martin Bursík (za prosazení přírodu i peněženky devastující „zelené ekonomiky“).

2.    Greenpeace (za ohrožení jaderné bezpečnosti násilným vniknutím do elektrárny Temelín).

3.    Ondřej Liška a Bohuslav Sobotka (za podněcování nezákonné blokády na Šumavě).

Největší zelený zločin

1.    Trvající obstrukce dostavby dálnice Českým středohořím (za mrtvé a raněné na objezdových silnicích).

2.    Nápad Ministerstva životního prostředí lézt lidem do bytů a kontrolovat, kdo čím topí (za „obohacení“ domácího soukromí).

3.    Peníze, vyházené oknem Jihočeské univerzity na údajný výzkum podnebí (za studii, jak rajská s hovězím ničí ozónovou vrstvu).

Nejblbější zelený plk

1.    “ Smysl národního parku je v tom, že se tam prostě nesmí zasahovat“ – Karel Schwarzenberg (za to, že asi ještě nikdy nenavštívil sousední Národní park Bavorský les).

2.    “ Globální změna klimatu stojí za zvýšenám počtem kardiovaskulárních chorob v ČR“ – MUDr. Miroslav Šuta (za zvýšený počet infarktů mezi čtenáři jeho plku).

3.    “ Aby kůrovec ze Ztraceného ohrozil les na Modravské hoře, musel by umět skákat“prof. Pavel Kindlmann z Ústavu pro životní prostředí Přírodovědecké fakulty (za to, že jako odborník na mšice neví, že kůrovec létá).

a

V Národním parku Šumava je zhruba patnáct miliard okamžitě vytěžitelného dřeva“ Jaromír Bláha z Duhy (za to, že mezi okamžitě vytěžitelné dřevo počítá všechen les na celé Šumavě).

a

„Odvolávám, co jsem odvolal“ – Doc. RNDr. Jakub Hruška (za to, jak z pozice samozvané „stínové“ vědecké rady kritizuje Stráského vedení Národního praku Šumava za stejné věci, které za předchozího vedení vehementně prosazoval).

-red-